دلایل سفر به آلمان در زمستانمسافرت در زمستانی با چالش های مختلفی همراه است. هوا سرد و گاها غیر قابل پیش بینی است. پروازها ممکن است به تاخیر بیفتد . اما اگر از جزئیات سفر به آلمان در زمستان مطلع شوید به گردشگران این کشور در زمستان می پیوندید و سرما را نادیده می گیرید.

1. بازارهای کریسمس
آلمان به خاطر بازارهای کریسمسش مشهور است. از پایان ماه نوامبر تا روز کریسمس، شما می توانید بهترین بازارهای کریسمس آلمان را ببینید. شهرهای بزرگ و روستاهای کوچک، کریسمس را در بزرگ راه آلمان جشن می گیرند. بازار کریسمس دارای چراغ های درخشان، کابین های چوبی، مردمانی خوش برخورد، شراب گندم، موسیقی زنده، رقص های سنتی، آبجو سرد، کالاهای دست ساز و بسیاری از کالاهای دیگر است.اگر بعد از کریسمس در تور المان زمستان ثبت نام کرده اید جای نگرانی نیست. چون برخی از این بازارها به قوت خود باقی هستند.

2. انگلستان گارتن
یکی از مزایای سفر به آلمان در زمستان روبه رو شدن با جمعیت کمتر است. درست است که بسیاری از سایت های توریستی افرادی را که به زمستان و سرما علاقه دارندرا به این کشور رهسپار می کنند. اما جمعیت از فصل گرم سال کمتر خواهد بود این بدان معناست که شما بهتر و بیشتر می توانید به جاذبه های گردشگری کشور آلمان در زمستان نزدیک شود. یکی از جاذبه ها Englischer Garten است. یکی از مناسب ترین مکان ها برای ساخت آدم برفی زیبا و تفریح زمستانی.

3. جنگل سیاه
افسانه های برادر گریمم از این منطقه زیبای آلمان الهام گرفته شده است. زمین های کوهستانی همیشه سبز در نوامبر تا مارچ حال پوشیده از برف شده اند. آلمان در زمستان برای هر نوعی از دوستدار محیط زیست و طبیعت، بهشت است. اسکی آلپ، اسنوبورد، اسکی روی زمین، اسکی روی یخ، پیاده روی و دوچرخه سواری همه و همه در جنگل سیاه موجود است.

4. چشمه های آب گرم:
Baden Baden یکی از بزرگترین شهرهای آبگرم جهان است. نام Baden Baden به معنای “حمام حمام” است. چشمه های Baden Baden از زمان رومیان برای انسانها گرانبها بوده است. آنها معتقدند که رفتن به چشمه های آب گرم به حفظ و ارتقای سلامتی کمک می کند. علاوه بر مزایای بهداشتی، چشمه های آب گرم آلمان یک مکان فوق العاده برای استراحت بدور از سرمای زمستان است. آماده باشید تا برهنه شوید! هیچ لباس یا لباس شنایی در این مکان ها مجاز نیست.

5. کافی شاپ ها
زمستان آلمان سرد است. بعد از مدت کوتاهی پیاده روی در برف یک تکه گرم از کیک و یک شکلات داغ را به روح لطیف خود هدیه کنید. خوشبختانه، بسیاری از کافی شاپ های دنج در آلمان وجود دارد. بهترین و ناب ترین شکلات داغ و قهوه ها را می توانید در این کافی شاپ ها بیابید.

6. غذاهای زمستانی
آلمان به داشتن غذاهای سالم و غنی معروف است و البته بهترین زمان برای امتحان کردن آنها زمستان است. بعضی از بهترین غذاهای زمستانی عبارتند از Bratwurst (سوسیس آلمانی)، Gans (غاز بریان)، Kartoffelpuffer (پنکیک سیب زمینی با سس سیب)، Schnitzel (گوشت پخته شده)، Spätzle (ماکارونی و پنیر آلمانی) و Goulash (کباب آلمانی).

7. قلعه های آلمان در زمستان:
قلعه های آلمانی در فصل زمستان منظره ای دیگری را از خود به نمایش می گذارند. پس از دیدن انها شما درک خواهید کرد که چرا والت دیزنی از آلمان، قلعه ها و مناظر آن الهام گرفته است. پرطرفدار ترین قلعه در آلمان، قلعه نوشوانستین در بایرن است.

8. آلمان یک سرزمین عجایب زمستانی است
آلمان سرزمین عجایب زمستانی است. بیایید با آن روبرو شویم، همه چیز زیبا و سفید است. برف همیشه در این کشور درخشان به نظر می رسد. تفریح، خرید، نوشیدنی ها، غذاها و هر آنچه شما از یک سفر زمستانی انتظار دارید در این کشور یافت می می شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید