هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا


هتل ریکسوس تکیروا
هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا آنتالیا  تا مرکز خرید 10 دقیقه فاصله دارد.هتل ریکسوس پرمیوم تکیروا در منطقه تکیروای آنتالیا در شهر زیرزمینی به مساحت 95000متر مربع و مشرف به دریا احداث شده که دارای خط ساحلی به طول 250 متر می باشد و در فاصله 63 کیلومتری مرکز شهر انتالیا و73 کیلومتری فرودگاه واقع شده است.
مشخصات اتاق ها :در اتاق ها ی به وسعت 26-32 متر مربع و راحت این هتل در سال 2002 به فعالیت خود  شروع کرده،تلویزیون ،سشوار،تلفن ،یخچال ،تهویه مرکزی و بالکن دارد.
تپه کوچک سنگی کنار هتل با درختچه های کوچک خود زیبایی هتل را دو چندان کرده است. با ده دقیقه پیاده روی به مرکز خرید تکیروا می رسید . این هتل 15 دقیقه تا منطقه کمر و تقریبا 73 کیلومتر با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد
.
امکانات هتل ریکسوس پرمیوم تکیروا شامل :استخر روباز ، یک ساحل خصوصی ،ساحل کودک ، 3 زمین تنیس را دارد.تمام اتاق ها دارای سیتم تهویه مطبوع مرکزی و طبق شرایط آب و هوایی فصلی کار می کنند.همچنین باید گفت که اتاق های سونا، جکوزی، حمام بخار و حمام ترکی این هتل نظیر ندارند.هتل ریکسوس پریموم تکیروا با داشتن پارک آبی جذاب به همراه یک استخر بسیار بزرگ و 4 موج ساز، محلی بسیار عالی برای تفریح و سرگرمی همه سنین به شمار می آید.
خدمات ویژه هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا برای کودکان:  سینما، زمین بازی ، دیسکو کودکان و رستوران کودکان

قوانین و شرایط هتل : زمان تحویل آتاق ساعت 14:00 است و زمان تخلیه اتاق تا قبل از ساعت 12:00 می باشد.اقامت کودکان زیر دو سال رایگان است.ورود هر نوع حیوان به هتل ممنوع است.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید